Firmast

Firmast

Meie tegevus on alati tulevikku suunatud. Meie tööpõhimõte on pidev areng, teenuste kvaliteedi tõstmine ja tegevussfääri laiendamine. Firma lähim eesmärk on väärilise positsiooni saavutamine kujunevatel investeerimislepingute turgudel.

Kinnisvaraagentuuril Anasso Grupp OÜ kui vastutaval maakleril on oma tegevuse esimesest päevast olnud usaldusväärse ja asjaliku partneri laitmatu maine, mis tagab dünaamilise arengu potentsiaali ja lubab meil kindlalt tulevikku vaadata.                                 

Osutades professionaalseid teenuseid, hoolitseb meie firma kliendi heaolu ja ta äri õitsengu eest. Kinnisvara valides peame silmas pereväärtusi, ei jäta kliendi päringus tähelepanuta ka kõige väiksemaid detaile ja võtame endale täisvastutuse kõikide operatsioonide eest. Eesti kinnisvaraagentuuri Anasso Grupp spetsialistide konsultatsioonid aitavad meie partneritel suurepäraselt kinnisvaraturul orienteeruda ja õigeid otsuseid teha.

Me pakume kõige laiemat kinnisvarateenuste spektrit: büroode, maamajade, kaubandus-ning laopindade, aga ka linnakorterite ja apartementide rent, ost ja müük. Me teeme meeleldi koostööd nii füüsiliste kui juriidiliste isikutega ja lahendame oma klientide kui tahes keerulisi probleeme.

Lahendades meie kliendi või partneri ülesannet, võtame endale osa vastutusest tema heaolu, mugavuse, äri edukuse ja edasise õitsengu eest. Valides korterit, maja või suvilat, mõtleme sellest kui kodukoldest. Kommertskinnisvaraga tegeldes hoolitseme investeeringute efektiivsuse eest. Vastutust jagades garanteerime tulemuse. Meile usaldavad oma aega riigi kõige hõivatumad inimesed. Meie soovitused aitavad neil kapitali suurendada. Meie missioon on panna kinnisvara inimest teenima.

Meie eesmärk

Meie eesmärk on pakkuda klientidele professionaalseid ja täpseid soovitusi, mis on maksimaalselt kooskõlas rahvusvaheliselt tunnustatud standarditega.

Kes me oleme?

  • Me oleme sihikindlate, dünaamiliste, põhjalike isikute meeskond
  • Me arendame noort, intellektuaalset, tundlikku sootsiumfirmat
  • Me vastutame kindlalt oma tegevuse eest.
  • Me kujundame oma tulevikku silmapaistvaks ja vabaks.

© Anasso Grupp OÜ. Kõik õigused kaitstud.

Insite Media Group